Şehrin merkezinde size
özel bir hayat.
  • Bağdat Caddesi 4 km
  • Üsküdar 11,5 km
  • Kadıköy 5,5 km
  • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 17 km
  • Boğaziçi Köprüsü 7 km
  • Sabiha Gökçen Havaalanı 25 km
  • Beşiktaş 10 km
  • Atatürk Havalimanı 30 km
  • Taksim 11 km
Krokide gösterilen yollar, proje bitiminde hayata geçmesi planlanan yollardır. Güncel yol bilgisi için,
satış ofisi krokisine tıklayın.

Köprüyü geçtikten sonra Çamlıca / Ümraniye / Üsküdar çıkışından düz devam ediniz. Tantavi Tüneli'ni geçince Çamlıca / Yavuztürk / Bulgurlu / Göztepe sapağından giriniz. Libadiye Kavşağı'ndan Bulgurlu / Göztepe / Harem / Örnek Mah. tabelasından döndükten sonra Libadiye Caddesi'ne girerek düz devam ediniz. Libadiye köprüsünü geçtikten sonra Soyak Camii'nin önündeki Ünalan tabelasından sağa sapınız. Yolun sağını takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve eczaneyi geçtikten sonra, sağınızda satış ofisimizi göreceksiniz.


Köprüyü geçtikten sonra Bostancı / Ankara sapağından girerek solda Göztepe / Bostancı / Ankara yönünde devam ediniz. E-5 Karayolu'na çıktıktan sonra sağda Ümraniye / Çamlıca / Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi'ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu / Harem / Kadıköy / Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve eczaneyi geçtikten sonra,sağınızda satış ofisimizi göreceksiniz.

Köprüyü geçtikten sonra Ümraniye/Çamlıca/Şile sapağından girerek, köprü üzerinden geçtikten sonra Ümraniye/Şile/FSM Köprüsü tabelasını takip ediniz. Vecdi Diker Tüneli'ni geçtikten sonra Çamlıca/Göztepe tabelasını takip ediniz. Libadiye Kavşağı'ndan Bulgurlu/Göztepe/Harem/Örnek Mah. Tabelasından döndükten sonra Libadiye Caddesi'ne girerek düz devam ediniz. Libadiye Köprüsü'nü geçtikten sonra Soyak Camii'nin önündeki Ünalan tabelasından sağa sapınız. Yolun sağını takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve eczaneyi geçtikten sonra, sağınızda satış ofisimizi göreceksiniz.

Kadıköy Boğa Heykeli'nin önünden Kuşdili Caddesi üzerinde devam ederek Çevreyolu istikametini takip ediniz. Boğaziçi Köprüsü'ne bağlanan yola çıktığınızda Ankara / Göztepe / Bostancı sapağından E-5 Karayolu'na bağlanınız. E-5 Karayolu'na çıktıktan sonra sağda Ümraniye / Çamlıca / Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi'ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu / Harem / Kadıköy / Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve yolun devamındaki eczaneyi geçtikten sonra,sağınızda satış ofisimizi göreceksiniz.


Bağdat Caddesi'nden Boğaziçi Köprüsü'ne bağlanan yolda Ankara / Göztepe / Bostancı sapağını takip ederek E-5 Karayolu'na bağlanınız. E-5 Karayolu'na çıktıktan sonra sağda Ümraniye / Çamlıca / Şile sapağından giriş yapınız. Göztepe Köprüsü üzerinden Libadiye Caddesi'ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu / Harem / Kadıköy / Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve yolun devamındaki eczaneyi geçtikten sonra,sağınızda satış ofisimizi göreceksiniz.


Memorial Hastanesi'ni solunuzda bırakarak, Shell benzin istasyonunun yanından Kadıköy Ankara istikametine sağa dönünüz. Kadıköy / Erenköy / Yenisahra / Barbaros Mah. tabelasını düz takip ediniz. Önce Yenisahra / Ankara / Göztepe / Kadıköy sonra Kadıköy / Harem tabelalarını takip ederek, E-5'e bağlanacaksınız. E-5 üzerinde Çamlıca / Göztepe istikametinde ilerleyerek Ümraniye / Çamlıca / Şile sapağından giriniz. Göztepe Köprüsü'nü arkanızda bırakarak Libadiye Caddesi'ne çıktıktan sonra 3. ışıklardaki Çevreyolu / Harem / Kadıköy / Ünalan Mah. tabelasından sola U dönüşü yapınız. Sağınızda kalan Migros marketin önündeki ışıklardan sağa dönerek, Soyak Göztepe sitesinin içine girip düz devam ediniz. Siteden çıktıktan sonra yolun solunu takip ederek hiçbir yere sapmadan ilerleyecek ve yolun devamındaki eczaneyi geçtikten sonra,sağınızda satış ofisimizi göreceksiniz.


Yükleniyor...