Emaar Square Global Kurumsal

EMAAR TÜRKİYE

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan ve Dubai Finans Piyasası’nda işlem gören Emaar Gayrimenkul PJSC, dünyanın önemli pazarlarında birçok lokomotif projeye imza atmaktadır. Emaar, global ölçekli yatırımları ile gayrimenkul geliştirmenin yanı sıra otel ve tatil köyleri, alışveriş merkezleri, perakende, turizm & eğlence, ticari kiralama ve teknoloji sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirket, dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ve dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden The Dubai Mall’u hayata geçirmistir. Bölgesinin en büyük özel sektör yatırımı olan ve bünyesinde liman, ticaret, endüstri, eğitim ve konut bölgelerinin yer aldığı Suudi Arabistan’da Kral Abdullah Ekonomik Şehri projesi gibi projelerle başarısını taçlandıran Emaar Properties; turizm ve eğlence sektöründeki gücünü arttırmak üzere Giorgio Armani ile de işbirliğine gitmiştir.


Küresel gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties PJSC’nin Türkiye iştiraki olarak 2006 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Emaar Türkiye pazara, ilk entegre yaşam alanı olarak tasarlanan Toskana Vadisi projesiyle adım attı. Toskana mimarisinden esinlenen, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası ile zenginleştirilmiş olan Toskana Vadisi 493 lüks villa, apartman dairesi ve konağı barındırmaktadır.


Emaar Türkiye’nin ikinci entegre master planlı yaşam projesi olan Emaar Square, Istanbul'un zengin kültürel mirası ve ruhundan ilham alınarak hayata geçirildi. Proje; dünya standartlarında hem otel müşterilerine hem de Adress Residence’a hizmet verecek olan Address otel, Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Emaar Square AVM,ve 1000'den fazla lüks konuttan oluşmaktadır.


Emaar Türkiye, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Karma Kullanımlı Mimari Projesi”,“En İyi Karma Kullanımlı İç Mekan”, "En İyi İç Tasarımlı Örnek Ev" ve " En İyi Yüksek Konut Mimari Proje" ödüllerini alan alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Alışveriş Merkezi ile yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağlayacak.


Detaylı bilgi için: www.emaar.com.tr


Emaar Türkiye Genel Merkez : +90 216 547 17 30